Kurumsal

Vibsteel Makina Otomasyon Titreşimli Besleme Sistemleri 2011 yılından bu güne biriktirmiş olduğumuz tecrübeyi sizlerle paylaşarak çözüm odaklı üretken bir bakış açısı ortaya koyduk siz değerli müşterilerimizin üretim verimliliğini arttırmak maliyetlerini düşürmek temel hedefimizdir müşterilerimizin bu kapsamda bütün isteklerine cevap vermek için buradayız.

Çalışma ve Faaliyet Alanlarımız

Seri üretimde kullanılan makinaları ürünlerle beslemek için titreşimli besleme sistemleri kullanmak müşterilerimize büyük avantajlar sağlar, verimliliği artırır ve maliyetleri düşürür. Vibsteel çözümleri ürünlerinizi hızlı, güvenilir ve hassas bir şekilde ayırır, dizer, pozisyona getirir ve sonuçta makinanıza taşıyıp besler.

Dizilecek ürünlere göre farklı çanak boyutları, şekilleri ve malzemeleri ile her türlü ürün için kullanılabilir. Vibsteel titreşimli besleme sistemleri otomotiv, elektrik, beyaz eşya, mobilya, gıda,plastik ve sağlık gibi daha birçok sektörde kullanılmaktadır.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli, sorumlu ve müşteri memnuniyeti hedefimiz ile bölgemizin lider ve ekonomik firması olmak için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Kaliteli hizmet almak herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz Vibsteel ailesi olarak biz hep bunun için çalışıyoruz.